W związku z obchodami Światowego Dnia Zdrowego Śniadania w naszej szkole został zorganizowany konkurs na najzdrowszą i najsmaczniej wyglądającą kanapkę. Wszyscy uczniowie klas I-III przygotowali piękne śniadania. Na kanapkach królowały myszki z jajek, zwierzątka ze szczypiorkowymi wąsikami, a nawet serowa rakieta. Na talerzach pojawiło się dużo kolorowych, bogatych w witaminy warzyw.

     Wszystkie kanapkowe dzieła zostały sfotografowane, a komisja w składzie: Joanna Marcinczak, Martyna Kupczyk- Kubacka, Sylwia Larek oraz Małgorzata Urban za najbardziej urokliwe i apetyczne uznała kanapki klas: Ia, II b oraz III c, które można podziwiać w galerii zdjęć.

Opracowała: K. Śliwińska

 


stowarzyszenie
 szkola 2 0 talenty pasja bezpieczny internet

 

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd