We wtorek ósmego listopada uczniowie i nauczyciele naszej szkoły uczestniczyli w apelach poświęconych 98 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Klasy IV – VI wysłuchały programu słowno-muzycznego, który przybliżył okoliczności utraty przez naszą Ojczyznę niepodległości oraz drogę Polaków do zrzucenia zależności od państw zaborczych. Nie mogło też zabraknąć informacji o wydarzeniach, które miały miejsce 10 listopada 1918 roku w naszym mieście. Na ich pamiątkę dzień ten obchodzimy jako Święto Miasta Ostrowa Wielkopolskiego. Program został przygotowany przez uczniów klasy VIc i p. Grażynę Lewandowską, oprawę muzyczną zapewnił chór szkolny prowadzony przez p. Roberta Kaczorowskiego.


Opracowała: G. Lewandowska

 


stowarzyszenie
 szkola 2 0 talenty pasja bezpieczny internet

 

Our website is protected by DMC Firewall!