Drodzy Rodzice i Uczniowie!

Już po raz piąty będziemy gościć w „Dziewiątce” studentów w ramach projektu „KidSpeak” (wcześniej „Enjoy my origin” i „Adore my origin”). W dniach 21.11. - 25.11.2016 r. niecodzienne zajęcia z naszymi uczniami prowadzić będą w języku angielskim studentki z pięknych zakątków świata (na ich białe plaże z pewnością chętnie udalibyśmy się na wakacje):

22- letnia mieszkanka Malezji - Stacey Hensley,

malezja

oraz 26-letnia mieszkanka Meksyku – Gabriela Navarro

meksyk

To właśnie dla nich poszukujemy rodzin, które podejmą studentki w podanych dniach w swoich domach. Goszcząc Stacey i Gabrielę udoskonalisz z pewnością swoją komunikatywność w języku angielskim i doświadczysz powiewu egzotyki, który na długo pozostaje w pamięci! Jeśli już wiesz, że to u Ciebie zamieszka któraś z przedstawionych osób, poinformuj o tym p. Joannę Rossowską lub p. Ewę Muchę-Lewicką.

Opracowała: E. Mucha - Lewicka