Samorząd Uczniowski jak co roku zorganizował konkurs z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Tym razem uczniowie mieli za zadanie sportretować swoich wychowawców i innych nauczycieli. Powstało wiele pięknych a niekiedy zabawnych prac...Dzieci trafnie uchwyciły w swoich portretach cechy charakterystyczne portretowanych.

     Zadanie konkursowe polegało na na odgadnięciu który nauczyciel jest na portrecie. Czworo uczniów uzyskało największą ilość punktów – wszystkie ich propozycje były trafione! Wśród laureatów znaleźli się: Maksymilian Sikora z klasy IV b, Juli Lis, Anna Michalak i Olga Wojdal z klasy VI d.

     Podsumowanie konkursu odbyło się podczas apelu z okazji Narodowego Święta Niepodległości.

Opracowała: M. Przegoń

 


stowarzyszenie
 szkola 2 0 talenty pasja bezpieczny internet

 

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd