Co roku o tej porze nasza szkoła organizuje konkurs plastyczny pod hasłem „Kolorowa jesień”. W tym roku uczestnicy mogli namalować również tę szarą, deszczową
i mniej lubianą aurę, ponieważ tytuł projektu brzmiał „Jesień”. Wpłynęły 54 prace z klas I - III. Poziom prac był niezwykle wysoki i bardzo trudno było wybrać najlepsze.

Laureatami, którzy zdobyli równorzędne miejsca, zostali: Julita Jurasik – I a, Antonina Kołodziej – I b, Zuzanna Mederska – II a, Mateusz Koteras – II c, Marcin Cybułka – II f, Zuzanna Krzemkowska – III a, Anna Kosmala – III b, Olga Ćwiklak – III c, Marta Mrowińska – III f. Nagrody i dyplomy zostaną wręczone podczas apelu podsumowującego pierwszy okres nauki.

Ekspozycja prac jest udostępniona wszystkim uczestnikom konkursu oraz osobom zainteresowanym na gazetce edukacji wczesnoszkolnej, obok pokoju nauczycielskiego.

Opracowała: M. Łuczak