W piątek 18 listopada w Zespole Szkół Siostr Salezjanek w Ostrowie Wielkopolskim, odbył się Międzyszkolny Konkurs Recytatorski
pod hasłem „Gdy na dworze zawierucha, o jesieni wierszy słuchaj" Uczestnicy konkursu swoimi recytacjami przybliżyli piękno panującej obecnie pory roku.
Wszyscy byli doskonale przygotowani i przyznanie nagród sprawiło komisji wiele trudności.

     Naszą szkołę wspaniale reprezentowały trzy uczennice: Julita Jurasik z klasy I a (wych. Małgorzata Frąszczak), Ewa Szpera z klasy II d (wych. Wioleta Oscenda) oraz Zuzanna Dominiak z klasy III a (wych. Barbara Biernaczyk).

     Julitka, która doskonale zinterpretowała wiersz Władysława Broniewskiego pt. "Wiewiórka", otrzymała wyróżnienie na poziomie klas pierwszych. Wszystkie dzieci dostały dyplomy za udział w konkursie i gratulacje za bezbłędne opanowanie tak długich oraz trudnych wierszy.

Opracowała: W. Oscenda

 


stowarzyszenie
 szkola 2 0 talenty pasja bezpieczny internet

 

Our website is protected by DMC Firewall!