Kolejne spotkanie z przedszkolakami w ramach programu „ PoczytajMy” odbyło się w piątkowe andrzejkowe przedpołudnie. Dziewczynki z Koła Miłośników Książek czytały maluchom książkę „Martynka i czarownica”. Czytanemu tekstowi towarzyszyła prezentacja multimedialna wykonana z przepięknych ilustracji z Martynki. Taka forma zapoznania się z opowiadaniem bardzo spodobała się małym gościom.

Atmosfera czarów i wróżb, w którą wprowadziła przeczytana lektura trwała nadal. Piątoklasistki przygotowały dla przedszkolaków kilka andrzejkowych wróżb. Dzieci dowiedziały się  jaki zawód dla nich wybrał los, jakie imię będzie nosił współmałżonek oraz co przytrafi się im w najbliższej przyszłości. Wszyscy świetnie się bawili. Na zakończenie zajęć maluchy otrzymały kolorowankę.

Kolejne spotkanie z „PoczytajMy” już wkrótce.
 
Opracowała: R.Sikora
 

 


stowarzyszenie
 szkola 2 0 talenty pasja bezpieczny internet

 

DMC Firewall is a Joomla Security extension!