Podstawowym zadaniem każdej biblioteki jest gromadzenie, opracowanie i udostępnianie zbiorów swoim czytelnikom. Do obowiązków każdej biblioteki należy także prowadzenie statystyki wypożyczeń. W naszej bibliotecznej zakładce na początku każdego miesiąca będą podane informacje o liczbie wypożyczeń woluminów przez poszczególne klasy.

     W pierwszym tygodniu września udostępniono 6823 podręczników i materiałów ćwiczeniowych uczniom klas I -V. Ogólnie we wrześniu bibliotekę szkolną odwiedziło 568 czytelników (uczniów, nauczycieli, rodziców i absolwentów), którzy wypożyczyli 762 książki. Z wypożyczalni skorzystało 522 uczniów klas II – VI, którzy wypożyczyli 554 woluminy.

czytelnicy

Czytelnicy miesiąca to:


Klasy II - III                                                                                   klasy IV - VI
Kulesza Michalina z klasy II g – 11 książek                          Szkudlarek Julia z klasy IV d – 6 książek
Pawlak Maja z klasy II d – 10 książek                                    Szmaj Hanna z klasy IV e – 4 książki
Szpera Ewa z klasy II d – 9 książek                                         Szubert Natasza z klasy VI c – 4 książki

Opracowały: R. Sikora, M. Grobelna

 


stowarzyszenie
 szkola 2 0 talenty pasja bezpieczny internet

 

Our website is protected by DMC Firewall!