Przedświąteczny nastrój panuje już wszędzie, również w naszej szkolnej bibliotece. Gazetki przypominają o tradycjach i zwyczajach bożonarodzeniowych, powstała „książkowa choinka” oraz „książkowy bałwan”. Wystawka książek także ma charakter świąteczny i zimowy.

Wizyta Szkolnego Klubu Książki w Przedszkolu nr 15 również przebiegała w świątecznej atmosferze. Klubowicze przeczytali dzieciom bajkę „Gwiazdkowa noc” oraz fragmenty z książki Marcina Przewoźniaka pt.  „Zapytaj Misia o … Święta”. Przy dźwiękach świątecznych piosenek przedszkolacy rozkodowywali św. Mikołaja, a pomagała im młodzież ze SKK.

Spotkanie z przedszkolakami odbyło się w ramach innowacji pedagogicznej „Czytać dzieciom każdy może” oraz realizacji ogólnopolskiego programu czytelniczego „PoczytajMy”.

Opracowała: R. Sikora

DMC Firewall is a Joomla Security extension!