Kochani Uczniowie:)
Z okazji trwającego Tygodnia Bibliotek zapraszamy do wzięcia udziału w emotikonowych guizach. W każdym przypadku zadanie polega na odszyfrowaniu ukrytych tytułów pod szeregiem amotikonów. Potraktujcie to jako świetną zabawę, ale jeśli ktoś chce nam przysłać rozwiązane zadania, ucieszymy się. Uczniowie, którzy rozszyfrują największą  ilość tytułów, zostaną nagrodzeni ciekawą książką. Zapraszamy do zabawy.
Dzisiaj spróbujemy rozwiązać tytuły lektur szkolnych oraz tytuły książek dla młodzieży.
Jutro będziemy zmagać się z tytułami bajek disneyowskich, baśni  H.Ch.Andersena oraz baśni braci Grimm.
Osoby chętne mogą przesłać rozwiązania na adres – This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.">
 
b1
 
 
b2

 


stowarzyszenie
 szkola 2 0 talenty pasja bezpieczny internet

 

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd