Uczestnicy zajęć prowadzonych w ramach innowacji pedagogicznej „H. Sienkiewicz – noblista bliżej nas…” nie próżnują nawet w ferie. Młodzi pasjonaci książek już w pierwszym tygodniu zimowego wypoczynku spotkali się w bibliotece szkolnej, skąd wyruszyli w „literacką podróż”.

   Uczestnicy zajęć musieli sprostać wielu inspirującym zadaniom. Wśród nich warto wymienić: krzyżówki, puzzle, umiejętne korzystanie ze zbiorów bibliotecznych, czy zasobów internetowych. W trakcie wszystkich konkurencji niezmiernie ważna okazała się doskonała współpraca w zespole oraz kreatywne podejście do zaproponowanych zagadnień.

   Tego typu inicjatywy cieszą się w naszej szkole dużym zainteresowaniem i są dowodem na to, że wśród uczniów ostrowskiej dziewiątki nie brakuje aktywnych czytelników. Za oknami zima w pełni, mróz nadal nie odpuszcza, dlatego przyjemnie w dobrym towarzystwie i przytulnych salach lekcyjnych spędzić czas i przez chwilę poczuć „baśniowy klimat”.

Opracowała: Renata Sikora

 

 

 


stowarzyszenie
 szkola 2 0 talenty pasja bezpieczny internet

 

DMC Firewall is a Joomla Security extension!