Kolejne spotkanie z przedszkolakami w ramach programu „PoczytjMy” było poświęcone prezentacji znanej bajki „Czerwony Kapturek” Jana Brzechwy. Uczestnicy Koła Bibliotecznego wcielili się w postacie popularnej opowieści. Dzieci z uwagą wysłuchały interpretacji szóstoklasistów.

     Później mali goście wzięli udział w „kolorowych” zajęciach przygotowanych przez czytające wolontariuszki. Były zabawy organizacyjno - porządkowe oraz te z chustą animacyjną. Wszystkie sprawiły najmłodszym wiele radości.

     Spotkanie zakończyła pani dyrektor Justyna Uciechowska, która podziękowała organizatorom zajęć czytelniczych, a przedszkolaków poczęstowała małą słodką niespodzianką.

Opracowała: R. Sikora

 

 

 

 


stowarzyszenie
 szkola 2 0 talenty pasja bezpieczny internet

 

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd