W lutym udostępniono 957 podręczników i materiałów edukacyjnych. Bibliotekę szkolną odwiedziło 462 czytelników (uczniów, nauczycieli, rodziców i absolwentów), którzy wypożyczyli 423 książek. Z wypożyczalni skorzystało 442 uczniów klas I – VI, którzy wypożyczyli  387 woluminów. Poniżej szczegółowe dane statystyczne dotyczące liczby wypożyczeń  przez poszczególne klasy.

czytluty

czytluty2222

W lutym udostępniono 957 podręczników i materiałów edukacyjnych. Bibliotekę szkolną odwiedziło 462 czytelników (uczniów, nauczycieli, rodziców i absolwentów), którzy wypożyczyli 423 książek. Z wypożyczalni skorzystało 442 uczniów klas I – VI, którzy wypożyczyli  387 woluminów. Poniżej szczegółowe dane statystyczne dotyczące liczby wypożyczeń  przez poszczególne klasy.

DMC Firewall is a Joomla Security extension!