W tym roku szkolnym nasza biblioteka po raz kolejny rozpoczęła współpracę z ostrowskim Przedszkolem nr 15. We wtorek przedszkolacy odwiedzili naszą książnicę po raz pierwszy. Okazją do wizyty stały się urodziny Kubusia Puchatka, najsłynniejszego literackiego misia na świecie.

     Dziewczynki z koła bibliotecznego w ramach projektu „Poczytajmy przedszkolakom” zorganizowały zajęcia dla naszych małych gości. W trakcie prezentacji multimedialnej Zuzia przekazała dzieciom najważniejsze informacje o jubilacie i jego autorze. Malwina przeczytała zebranym książkę "Urodziny" wydaną przez koncern Walta Diseya , która opowiadała o urodzinach Kubusia Puchatka.

     Na zakończenie uśmiechnięci i zadowoleni przedszkolacy odśpiewali dostojnemu jubilatowi „Sto lat", oglądali przygotowaną wystawkę i wertowali prezentowane książki. Na pożegnanie dzieci otrzymały kolorowankę sympatycznego misia oraz zostały zaproszone na następne spotkanie w bibliotece.

Opracowała: R. Sikora

 

 

 

 


stowarzyszenie
 szkola 2 0 talenty pasja bezpieczny internet

 

Our website is protected by DMC Firewall!