W marcu odbył się w naszej szkole konkurs plastyczno - techniczny "Pomysłowa skarbonka" zorganizowany przez opiekunów SKO, p. Monikę Wróblewską oraz p. Martynę Ligęzę. W konkursie wzięło udział 42 uczniów z klas I – VI, którym nie brakowało pomysłów. Wśród tradycyjnych świnek znalazły się również: papuga, ferby, pingwin, diabełek, kotek, żółw i wiele innych ciekawych projektów. Uczniowie wykazali się ogromną kreatywnością. Wszystkie prace zostały zaprezentowane na korytarzu szkolnym. Zorganizowana przez opiekuna SKO wystawa skarbonek cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród uczniów, nauczycieli, rodziców i gości odwiedzających naszą placówkę.

Jury miało ogromnie trudne zadanie i po długich rozmowach wyłoniło następujących zwycięzców:

Wyniki konkursu "Pomysłowa skarbonka":

Klasy I - III

I Maja Dziuba 2a

II Amelia Albertowska 3a

III Anatol Jaworski 1b

Klasy IV - VII

I Gracjan Śmierzchalski 5h

II Aleksandra Netter 4f

III Kaswery Szymczak 4a

Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom  :)

Opracowała: Monika Wróblewska