Rozstrzygnięty został konkurs w ramach plakatów promujących zdrowy styl odżywiania i życia w ramach projektu Erasmus + H.E.A.L. Zgłoszonych zostało ponad 40 plakatów, do konkursu przystąpili głownie uczniowie klas IV i V. Podczas pobytu na Litwie, w minionym tygodniu,  przedstawiona została prezentacja (przygotowana przez prof. Antonio Fichera z włoskiej szkoły)  z wybranymi plakatami z każdego kraju biorącego udział w projekcie. Decyzją koordynatorów projektu nagrody otrzymają uczniowie z każdej szkoły za I, II i III miejsce. Przyznać można było również kilka wyróżnień. I tak w naszej szkole: I miejsce Maria Ziółkowska, II miejsce Kinga Górecka, III miejsce Ewa Szpera - z klasy IVd. Wyróżnieni: Julia Chojka Vd, Olga Bargenda IVa, Gracjan Śmierzchalski Vh, Maja Puchalska IVb, Maksymilian Sośnicki IVc, oraz Filip Pietrzak Vb. 

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy, pamiątkowe dyplomy oraz nagrody wręczone zostaną na najbliższym apelu grupy wiekowej.
        

Opracowała: Ewa Sobczak
        Szkolny koordynator ds. Erasmus +

Link do prezentacji:
http://www.prof-fichera.it/public/video/handbook.mp4

 

 

 


stowarzyszenie
 szkola 2 0 talenty pasja bezpieczny internet

 

Our website is protected by DMC Firewall!