FILMY

HAŁAS W SZKOLE - SONDA

Najmłodsi adepci Małej Szkoły Medialnej przygotowali sondę, podczas której rozmawiali z uczniami naszej szkoły na temat hałasu oraz jego wpływu na samopoczucie uczniów.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z materiałem! :)

Opracowała: K. Śliwińska

SKRÓT Z OTWARCIA SALI FITNESS

Zapraszamy do obejrzenia filmu z uroczystości otwarcia sali fitness w naszej szkole. Film zrealizowany przez uczniów z Małej Szkoły Medialnej - Wiktorię Czerniak, Remigiusza Zalewskiego i Jana Janiaka (kl. 7b).

Opracowała: K. Śliwińska

VI DZIEŃ PASJONATÓW W NASZEJ SZKOLE - SONDA MAŁEJ SZKOŁY MEDIALNEJ

16 maja był szczególnym dniem w naszej szkole. Po raz szósty zorganizowano Dzień Pasjonatów, który co roku jest okazją do zaprezentowania zainteresowań naszych uczniów. W tym dniu swoje zainteresowania dziennikarskie rozwijali również uczniowie Małej Szkoły Medialnej, którzy zrealizowali sondę wśród obecnych w naszej szkole gości i prelegentów oraz uczniów wystawiających swoje stoiska. Zachęcamy do obejrzenia efektów tej pracy!

Dziennikarka: Wiktoria Czerniak (6b)
Kamera: Paweł Szaliński (6b), p. Agnieszka Resler
Montaż: p. Katarzyna Śliwińska