„Miłość do tego co robisz, jest paliwem, którego potrzebujesz, żeby dalej pracować, walczyć, dążyć do wymarzonego życia. Pasja ma moc zmieniania twojego świata, a w rezultacie także świata ludzi, z którymi się spotykasz”. Te piękne słowa uczniowie naszej szkoły mogli usłyszeć na pierwszym w tym roku spotkaniu w ramach innowacji „Odkrywamy pasję”. Główną ideą spotkania było pokazanie wyjątkowej osobowości i na jej przykładzie uświadomienie, że życie stanie się o wiele lepsze jeśli będziemy robić coś wartościowego. Naszym gościem była młoda, utalentowana tancerka, choreograf, instruktorka Olga Kaźmierczak. Wszyscy uczestnicy spotkania mogli zobaczyć przygotowaną prezentację, w której umieszczone były zdjęcia tańczącej  pani Olgi  już od najmłodszych lat. Uczniowie z uwagą słuchali opowiadań naszego gościa, o jej przygodzie z tańcem, o radości jaką taniec wnosi w jej życie, ale również o ciężkiej pracy, która potrzebna jest, by rozwijać swój talent i stawać się w nim coraz lepszym.

Po spotkaniu był czas na zdjęcia, autografy i indywidualne pytania. Pani Oldze  bardzo dziękujemy za przyjęcie zaproszenia i niesamowitą pasję.

Opracowały: M. Migaj, M. Maciaszek

 


stowarzyszenie
 szkola 2 0 talenty pasja bezpieczny internet

 

Our website is protected by DMC Firewall!