W dniach 17 i 31 marca odbyły się kolejne zajęcia z cyklu "Razem śmielej i weselej", których uczestnikami są uczniowie klasy III e i III i. Prowadzącymi zajęcia są: Pani Monika Wojtczak i Patrycja Portasiak. W trakcie zabaw wykorzystywana jest Metoda Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne oraz metoda muzyczno - ruchowa Klanza.

     Dzieci po raz kolejny wykazały się ogromnym zaangażowaniem oraz chęcią do współpracy. Uczestnicy zajęć doskonale odnajdywali się w zabawach typu: "Tunel", który tworzyły dzieci, "Klamerka", co dało możliwość radosnej, ożywionej gry w poszukiwaniu klamerek przez uczniów klas trzecich, "Masaż", dzięki któremu wszyscy nadzwyczajnie się zrelaksowali. Najwięcej radości sprawiły zabawy z chustą animacyjną.

     Uczniowie klasy III e i III i z niecierpliwością czekają na kolejne zajęcia, które odbędą się w kwietniu.

Opracowały: P. Portasiak, M. Wojtczak

 

 

 

 


stowarzyszenie
 szkola 2 0 talenty pasja bezpieczny internet

 

DMC Firewall is a Joomla Security extension!