KOLEJNE ZWYCIĘSTWO! W piątkowe popołudnie gościliśmy w naszej hali zespół UKS Krzesiny Poznań w 5 kolejce Wielkopolskiej Ligi Minikoszykówki u12. Mecz zaczęliśmy pewnie i zdecydowanie. Pierwszą kwartę wyraźnie wygraliśmy 12-3, drugą 14-2. Kwarta trzecia i czwarta to była gra błędów po jednej i po drugiej stronie. Ostatecznie pokonujemy gości 40-18 i odnosimy trzecie zwycięstwo w tym sezonie. Dziękujemy kibicom za wsparcie i doping!!! A dla dziewczyn brawa za kolejne zwycięstwo!

Dziękujemy również za opiekę medyczną i doping Panu Pawłowi Taladze. Dziewiątka 40-18 Krzesiny Pkt.: Dudka 10, Kurczaba 9, Orchowska 8, Linka 7, Szkudlarek 4, Małecka 2, Kamińska, Szkudłapska, Neugebauer, Wojciechowska, Kalemba oraz kontuzjowane: Rogala, Kurzac. Trener: Maciej Staszak.

Przed nami istny maraton, w dniach 9-10 grudnia weźmiemy udział w mocno obsadzonym turnieju w Sieradzu, 14 grudnia zagramy w kolejnym już turnieju SMOK w Ostrowie i rok 2017 zakończymy meczem ligowym 16 grudnia w Suchym Lesie z tamtejszym Basketem.

Opracował: M.Staszak