15 grudnia b.r. w Szkole Podstawowej Nr 7 odbyło się podsumowanie Powiatowego Konkursu Plastycznego „Aniołowie są tacy…” z cyklu „Święta tuż, tuż…”. Konkurs od wielu lat cieszy się dużym zainteresowaniem, a prace przedstawiają wysoki poziom artystyczny. Wśród tegorocznych laureatów znalazła się Michalina Witaszek z klasy III g naszej szkoły. Michasia otrzymała pamiątkowy dyplom i nagrodę ufundowaną przez Radę Osiedla nr 9 oraz Radę Rodziców tejże szkoły. To dla nas radość, że z naszej szkoły wyfrunęły cieszące się pomysłowością, oryginalnym ujęciem tematu i formą artystyczną anioły zdobywając uznanie artystów plastyków i organizatorów konkursu.

Opracowała: B. Gruszczyńska - Kozan

 

 

 


stowarzyszenie
 szkola 2 0 talenty pasja bezpieczny internet

 

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd