W listopadzie 2017r. pierwszoklasiści z ostrowskich szkół oraz z sąsiednich gmin wzięli udział w konkursie plastycznym, zorganizowanym przez Miejski Zakład Komunikacji, pt. „Bezpieczna droga do szkoły”. Celem projektu było upowszechnienie wśród uczniów znajomości przepisów o ruchu drogowym oraz zasad bezpiecznego korzystania z infrastruktury komunikacyjnej. Trzecia już edycja cieszyła się dużym zainteresowaniem, bo wpłynęło ponad 300 prac. Patronat nad nią objęła Prezydent miasta Ostrowa Wielkopolskiego – pani Beata Klimek, przy współudziale Komendy Powiatowej Policji, Państwowej Straży Pożarnej oraz Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego.  Uroczystość wręczenia nagród odbyła się w Synagodze. Laureatka „dziewiątki” - Maja Dziuba z klasy I a, została zaproszona ze swoimi rodzicami i wychowawcą na podsumowanie programu „Bezpieczna droga do szkoły”, podczas którego, oprócz części artystycznej, wspaniałych upominków i poczęstunku, można było obejrzeć galerię nagrodzonych prac.

Opracowała: M. Łuczak

 

 

 


stowarzyszenie
 szkola 2 0 talenty pasja bezpieczny internet

 

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd