"Śmieje się brokuł, cieszy się gruszka, że co dzień trafiają do twojego brzuszka". Pod takim hasłem w Zespole Szkół Sióstr Salezjanek odbył się Międzyszkolny Konkurs Recytatorski dla klas I - III. Młodzi uczestnicy prezentowali utwory poetyckie związane z promowaniem zdrowia, aktywności fizycznej oraz właściwego odżywiania. Najliczniejszą grupę stanowili uczniowie klas pierwszych. Naszą reprezentantką była Kaja Królak z klasy I b. Spośród klas drugich zaprezentowała się Julita Jurasik z klasy II a, natomiast przedstawicielką klas III była Klara Pawlaczyk z klasy III b, która zdobyła wyróżnienie. Wszystkim miłośniczkom poezji serdecznie gratulujemy i dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły.

Opracowała: A. Pyszel

 

 

 


stowarzyszenie
 szkola 2 0 talenty pasja bezpieczny internet

 

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd