11 kwietnia 2018 r. w Szkole Podstawowej nr 4 odbyła się XII edycja Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy Ogólnej „Najlepsi z Najlepszych klas I – III”. Naszą szkołę reprezentowały trzy drużyny: z klasy I a – Lena Matecka i Oliwier Kubera - Szymanowski (wych. Pani Maria Łuczak), z klasy II b – Weronika Jakubowska i Łucja Kowalska (wych. Pani Donata Wieczorek), z klasy III d – Maria Ziółkowska i Mateusz Michalak (wych. Pani Wioleta Oscenda). Liderzy nauki z dziewięciu ostrowskich szkół wykazali się solidną i rozległą wiedzą, bo poziom konkursu był bardzo wysoki. Drużyna z drugiej klasy zdobyła ex aeqo najwięcej punktów z drużyną szkoły Sióstr Salezjanek, jednak w dogrywce zajęła drugie miejsce. Największą niespodziankę sprawiły nam pierwszaki, ponieważ zdobyły pierwsze miejsce i tytuł Ekspertów Wszechstronnej Wiedzy. Trzecioklasiści wywalczyli III miejsce, a więc również mogą cieszyć się sukcesem. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy a zwycięzcy – gry edukacyjne, które na pewno zostaną przez nich właściwie wykorzystane. Gratulujemy naszym „najlepszym z najlepszych”!

Opracowała: M. Łuczak

 

 

 


stowarzyszenie
 szkola 2 0 talenty pasja bezpieczny internet

 

Our website is protected by DMC Firewall!