W piątek 13 grudnia nastąpiło rozstrzygnięcie Rodzinnego Konkursu Matematycznego „Makieta mojej szkoły” zorganizowanego przez SP 6 w Ostrowie.  Konkurs skierowany był do uczniów klas IV – VIII szkół podstawowych miasta Ostrowa Wielkopolskiego i ich rodziców. Zadaniem uczestników było wykonanie przestrzennej makiety szkoły, do której uczeń uczęszcza. W konkursie wzięło udział pięcioro uczniów z klas czwartych i piątych naszej szkoły. Dzieci  i ich rodzice poświęcili na wykonanie makiet  sporo czasu, ale wspólna praca przyniosła im wiele radości i satysfakcji , powstały piękne i oryginalne prace. Udział w konkursie był też okazją do zdobycia nowych umiejętności.

Podczas ogłoszenia wyników konkursu okazało się, że makiety wykonane przez naszych uczniów zostały wysoko ocenione: Filip Piwoński z klasy V c zdobył II miejsce, a Ewa Szpera z klasy IV d otrzymała wyróżnienie. Gratulujemy!

                    Opracowała:  E. Waleńska

 

 

 


stowarzyszenie
 szkola 2 0 talenty pasja bezpieczny internet

 

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd