Miło nam powiadomić, iż uczennica Julia Pulikowska z kl. 6b otrzymała wyróżnienie w konkursie plastycznym, którego organizatorem był Departament Edukacji i Nauki przy Urzędzie Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu. Temat przewodni konkursu to "Polacy znani w świeci z działalności publicznej, misyjnej, naukowej, artystycznej i sportowej. Polacy we Włoszech". Tegoroczna edycja dotyczyła działalności Polaków we Włoszech. Celem konkursu, który odbywa się cyklicznie,  jest wzbudzenie zainteresowania wśród uczniów historią sławnych Polaków w świecie oraz historią, geografią i kulturą kraju, określonego w temacie na dany rok. Udział w konkursie daje możliwość dalszego rozwijania wrażliwości i kreatywności, poprzez twórczość artystyczną, zwracania uwagi na piękno otaczającego nas świata oraz różnorodność kulturową. Wręczenie nagród (wraz z uroczystym obiadem) odbyło się podczas Targów Edukacyjnych w Poznaniu. Serdecznie gratulujemy Julce i jednocześnie zachęcamy do udziału w konkursie w przyszłym roku szkolnym.        

Opracowała: Małgorzata Młoda

 

 

 


stowarzyszenie
 szkola 2 0 talenty pasja bezpieczny internet

 

Our website is protected by DMC Firewall!