Dnia 28 marca 2019 roku w Szkole Podstawowej nr 1 im. Marii Konopnickiej odbył się XI Międzyszkolny Konkurs „Księga Ksiąg”. Uczniowie klas czwartych reprezentujący różne szkoły naszego miasta mierzyli się z niełatwymi zadaniami dotyczącymi historii powstawania ksiąg biblijnych oraz szczegółowymi pytaniami związanymi z pierwszym utworem należącym do Starego Testamentu: Księgą Rodzaju. Jak podkreślali w swoich wystąpieniach organizatorzy, wszystkie dzieci były bardzo dobrze przygotowane do stawienia czoła zagadnieniom, jakie podejmuje „Księga Ksiąg”. Wśród grona zwycięzców konkursu II miejsce zajęła uczennica z klasy IV A – ZUZANNA ŁUKASIEWICZ – reprezentująca naszą szkołę. Zuzannie składamy gratulacje i życzymy dalszych sukcesów w poznawaniu ksiąg Pisma Świętego.

Opracował: Ks. Łukasz Zawidzki

 

 

 


stowarzyszenie
 szkola 2 0 talenty pasja bezpieczny internet

 

Our website is protected by DMC Firewall!