W połowie maja 2017 r. uczniowie wszystkich klas,  którym bliskie są losy naszej planety, przystąpili do Miejskiego Konkursu „Listy dla Ziemi”, celem którego było zwrócenie uwagi młodych ludzi na zagadnienia szkodliwości niskiej emisji dymów. Uczniowie swoje listy kierowali do dorosłych, m.in. do rodziców, nauczycieli, sąsiadów…. Z tej dużej grupy (rozdano 160 arkuszy papieru listowego), komisja konkursowa wyłoniła po siedem prac na poziomie klas 1-3 i 4-6, a następnie ustaliła kolejność miejsc. Wybór był bardzo trudny. Wszystkie listy były napisane na wysokim poziomie, trafnie poruszając podaną tematykę. Rozstrzygnięcie konkursu miało miejsce w dniu 6 czerwca 2017 r. na terenie Kompleksu Rekreacyjnego Piaski -  Szczygliczka. Nagrody wręczyła pani Ewa Matecka - zastępca Prezydenta Ostrowa Wielkopolskiego.

     W grupie klas I-III: na I miejscu znalazła się Marta Mrowińska (3f), na drugim Olga Włodarczyk (3f), natomiast na trzecim Mikołaj Grzybkowski (3c). Wyróżnienia otrzymali Weronika Gomółka (2a), Szymon Małyszka (3c), Weronika Sroczyńska (3d) i Natalia Graf (3i). W grupie klas IV-VI na I miejscu znalazł się Igor Ziółkowski (4a), na drugim Aleksandra Mikulska (5a), na trzecim Amelia Szebesta (5c), wyróżnienia trafiły do Oliwii Jędrzejak (4a), Nadii Napieralskiej (4a), Weroniki Kurczaby (4d) i Katarzyny Pasternickiej (6b).

                                                                                                       Opracowała: E. Skupińska

 

 

 


stowarzyszenie
 szkola 2 0 talenty pasja bezpieczny internet

 

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd