13 października podczas Święta Szkoły Podstawowej nr 4 im Królowej Jadwigi odbyło się uroczyste podsumowanie I Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego pt: „Królowa Jadwiga na tle swoich czasów”. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu pracy plastycznej w technice: malarstwo, rysunek lub grafika, której tematem przewodnim była właśnie Królowa Jadwiga. W gronie laureatów znalazł się również uczeń naszej szkoły – Kamil Lisek z klasy VI b, który zdobył III miejsce. Komisja konkursowa w składzie:  Czesław Woś – plastyk, Maciej Trusz - plastyk miejski oraz Katarzyna Bielewska - pracownik Muzeum Miasta, doceniła rysunek Kamila wykonany węglem i ołówkiem. Serdecznie gratulujemy Kamilowi i życzymy kolejnych sukcesów nie tylko na polu sztuki!

Opracowała: M. Przegoń
 

 

 


stowarzyszenie
 szkola 2 0 talenty pasja bezpieczny internet

 

Our website is protected by DMC Firewall!