Zwycięstwo w meczu ligowym!

Za nami II kolejka Wielkopolskiej Ligi Minikoszykówki dziewcząt U12.

W Szkole Podstawowej nr 9 gościliśmy drużynę UKS Batory Ostrów Wielkopolski. Inauguracja sezonu we własnej hali od początku przebiegała po myśli naszych dziewcząt, wygrywając pierwszą kwartę 15:6. Dzięki dobrej skuteczności rzutów i wielkiemu zaangażowaniu w kolejnych minutach powiększaliśmy swoje prowadzenie. W przerwie meczu wygrywaliśmy w stosunku 35-12. Każda zawodniczka naszej drużyny miała możliwość zaprezentowania swoich umiejętności. W końcówce goście odrobili część strat, nasze koszykarki popełniały proste błędy, ale przeciwniczki nie były w stanie nas dogonić! Wygrywamy 57-38.

Gratulacje dla całej drużyny!!!

Punkty: Linka 22, Orchowska 9, Małecka 8, Neugebauer 6, Dudka 4, Kurczaba 4, Szkudlarek 2, Szkudłapska 2, Kamińska, Wojciechowska, Kalemba. Trener Maciej Staszak

Opracował: M. Staszak