Od kwietnia do czerwca tego roku podejmowanych było w naszej szkole wiele działań, które doskonale wpisały się w projekt promujący wartość rodziny, do którego przystąpiliśmy jako placówka dwa miesiące temu. Konkurs organizowany jest przez Wojewodę Wielkopolskiego oraz Wielkopolskiego Kuratora Oświaty. Podsumowania projektu dokonano podczas apelu, a poszczególne działania dokumentowane były na bieżąco w artykułach na stronie internetowej szkoły. Jako podsumowanie projektu udostępniamy dla wszystkich prezentację multimedialną oraz film, w których  zaprezentowane zostały zadania zrealizowane przez naszych Uczniów, Rodziców i Nauczycieli.

OBEJRZYJ PREZENTACJĘ

OBEJRZYJ FILM