W miniony poniedziałek uczniowie klas IV-VI wzięli udział w szkolnej dyskotece andrzejkowej. W tym roku miała ona wyjątkową oprawę, ponieważ zorganizowana została w nowej hali sportowej.

     Dyskotekę o godz. 17:30 rozpoczął DJ Szymon, witając obecnych uczniów. Przez kolejne dwie godziny wszyscy świetnie się bawili przy piosenkach znanych z aktualnej listy przebojów. Nie zabrakło również popularnego tańca integracyjnego - tzw. "Belgijki", z którym uczniowie rewelacyjnie sobie poradzili.

     Podczas dyskoteki wybrani członkowie Samorządu Uczniowskiego mieli mnóstwo pracy. SU zorganizował sklepik, w którym można było kupić napoje i coś słodkiego. Pojawiło się również stoisko z wróżbami, gdzie chętni mogli poznać imię swojego przyszłego męża/żony, a także dowiedzieć się, jaki zawód będą wykonywać w przyszłości. Z pomocą czarodziejskiej kuli wróżbici przepowiadali także, co wydarzy się w najbliższym czasie.

     Coroczne spotkanie andrzejkowe jest okazją do świetnej wspólnej zabawy i integracji uczniów. Tak duża impreza jest jednak również wyzwaniem organizacyjnym. Serdecznie dziękujemy uczniom należącym do Samorządu Uczniowskiego, którzy świetnie się spisali podczas planowania dyskoteki. Kierujemy również podziękowania do wychowawców klas oraz nauczycieli wychowania fizycznego, pod których czujnym okiem mogliśmy czuć się bezpiecznie.

Opracowała: A. Resler

 

 

 


stowarzyszenie
 szkola 2 0 talenty pasja bezpieczny internet

 

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd