Nieodłączną tradycją karnawału są bale i dyskoteki, dlatego 7 lutego Samorząd Uczniowski zorganizował już drugą w tym roku szkolnym imprezę taneczną. DJ Szymon prowadzący imprezę doskonale dobierał utwory muzyczne, zachęcał uczniów do wspólnej zabawy. Tradycyjnie nie zabrakło tańca porywającego niemal wszystkich uczniów: „Belgijki”. Dodatkową atrakcją dla dzieci był konkurs na najbardziej kreatywne przebranie. Jury konkursu w składzie: wicedyrektor szkoły p. Iwona Wojciechowska, p. Agnieszka Resler i p. Magda Przegoń (opiekunki Samorządu Uczniowskiego) oraz uczniowie – przedstawiciele SU - miało niemały orzech do zgryzienia. Na balu pojawili się m.in. ośmiornica, policjantka, Pippi, wróżki, Smurf, jednorożce, babunia, dracula i wiele innych ciekawych przebrań. Spośród wszystkich uczestników ostatecznie jury konkursowe nagrodziło 6 osób i wyróżniło również 6 osób. Wyróżnienie otrzymała też p. Urszula Kupczyk, nauczycielka WF-u, która nie do poznania wcieliła się w rolę... babuni :)  Natomiast na spragnionych oraz głodnych uczniów czekały w sklepiku drobne przekąski oraz napoje. Wspomnieć należy, że wszyscy uczniowie – przedstawiciele SU zaangażowani w organizację Dyskoteki Karnawałowej – spisali się na medal, za co serdecznie im dziękujemy. Po trudach zdobywania wiedzy oraz wielu ocen przyszedł czas relaksu, beztroskiej zabawy i odpoczynku. Dyskoteka za nami, a przed nami dwa tygodnie ferii zimowych. Pamiętajcie jednak, że najważniejsze jest Wasze bezpieczeństwo, aby pełni sił i zapału powrócić po przerwie do dalszej nauki.

Opracowała: M. Przegoń

 

 

 


stowarzyszenie
 szkola 2 0 talenty pasja bezpieczny internet

 

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd