Luty upływa w naszej szkole pod hasłem Walentynek. Już na kilka dni przed dniem św. Walentego szkoła została przyozdobiona dziesiątkami serduszek, a na korytarzu stanął kartonik czekający na anonimowych Walentych wrzucających liściki. Został również przygotowany film, w którym chętni uczniowie klas IV-VII odczytywali życzenia. 14 lutego od rana ruszyła poczta walentynkowa, która obdarowywała wybrańców korespondencją z wspomnianego kartonu. Film został odtworzony na korytarzu szkolnym wzbudzając powszechny entuzjazm i podziw. W przerwach dzieci śpiewały romantyczne piosenki z pomocą karaoke wyświetlanego na ekranie przy pokoju nauczycielskim, a w całej szkole panowała atmosfera radości i przyjaźni.

Niecały tydzień po Walentynkach nadszedł czas na kontynuację zabawy. 19 lutego o godzinie 17.30 w hali sportowej rozbrzmiały pierwsze takty dyskoteki walentynkowej. Uczniowie klas IV-VII w czerwonych strojach mogli pobawić się do rytmów ulubionej muzyki, zrobić zakupy w sklepiku prowadzonym przez Samorząd Uczniowski, a może nawet odnaleźć nadawców  swoich tajemniczych walentynek i zasiąść z nimi na „ławeczce zakochanych”. Dyskotece towarzyszyły liczne zabawy i konkurencje. Uczniowie tańczyli na gazecie, z balonami, jedli jabłka zawieszone na sznureczkach, a zwycięzcy poszczególnych konkurencji wygrywali słodkie niespodzianki. Całości dopełniło entuzjastyczne wykonanie belgijki i oczywiście makareny.

Więcej zdjęć TUTAJ.

       Opracowała: J.Rossowska

 

 

 


stowarzyszenie
 szkola 2 0 talenty pasja bezpieczny internet

 

DMC Firewall is a Joomla Security extension!