Danuta Rinn śpiewała kiedyś „Gdzie ci mężczyźni, prawdziwi tacy?”. Jeśli ktoś nadal szuka prawdziwych mężczyzn to bez wątpienia znajdzie ich w Szkole Podstawowej nr 9. Ósmego marca nasi panowie spisali się na medal, zadbawszy o każdy najdrobniejszy szczegół. Już od progu, odświętnie ubrani, czekali z cukierkami i czekoladami na młode i te nieco starsze damy.

Dziewczynki miały wszysto, co naprawdę lubią – biżuterię, słodkości, kwiaty, a nawet ubrania. Klasowi koledzy od rana roznosili prezenty. Były tradycyjne tulipany, róże, bransoletki, czekoladki, koszulki i czapeczki. Oprócz upominków nie brakowało również ciepłych słów i serdecznych życzeń.

Chłopcy odważnie stanęli przed kamerą i nagrali film, w którym strumieniem płyną komplementy i powinszowania.

Jeśli komuś zabrakło odwagi, aby wystąpić w filmie, mógł złożyć życzenia anonimowo. Przy pokoju nauczycielskim Samorząd Uczniowski wystawił tablicę z dziesiątkami małych karteczek, na których można było napisać najskrzytsze życzenia. Samorząd Uczniowski zadbał również o gazetkę na korytarzu dotyczącą znanych kobiet. Po słodkościach musiał przyjść czas na  ruch, o co również zadbali uczniowie. Na dużej przerwie rozbrzmiała zumba. W roli instruktorów prezentowali się chłopcy z 7 b.

Życzymy Paniom uśmiechu i zadowolenia każdego dnia, a Panom dziękujemy za wszytkie przejawy dzisiejszej życzliwości.

       Opracowała: J.Rossowska

 

 

 


stowarzyszenie
 szkola 2 0 talenty pasja bezpieczny internet

 

Our website is protected by DMC Firewall!