W miniony czwartek w naszej szkole odbyła się Dyskoteka Andrzejkowa dla klas IV-V. Oprawę muzyczną zapewnił DJ - Szymon Kowalczyk, który mimo choroby dotarł do nas, za co serdecznie dziękujemy. Uczniowie oprócz dobrej zabawy tanecznej mieli okazję wzięcia udziału we Wróżbach Andrzejkowych. Dzieci w trakcie zabawy mogły odpocząć w szatni, a także kupić napoje, owoce i przekąski w naszym sklepiku dyskotekowym. 

  Bardzo dziękujemy przedstawicielom Samorządu Uczniowskiego za pomoc w organizacji i sprawnym przebiegu dyskoteki, a także pani dyrektor, paniom wicedyrektor oraz nauczycielom, którzy pomagali w opiece nad uczniami podczas zabawy. Opiekunami Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2016/2017 są: pani Magdalena Przegoń oraz pan Maciej Staszak. Już dzisiaj pragniemy zaprosić uczniów i nauczycieli na Dyskotekę Karnawałową z konkursem na najciekawsze przebranie, która odbędzie się już w styczniu.

Opracował: M.Staszak

 


stowarzyszenie
 szkola 2 0 talenty pasja bezpieczny internet

 

Our website is protected by DMC Firewall!