W sobotę 12 maja w Kościanie odbył się finał Województwa Wielkopolskiego w piłce ręcznej dzieci młodszych. Nasza drużyna pierwszy mecz przegrała z faworytem - MKS Poznań 14-11, w drugim meczu wygraliśmy 12-8 Z drużyną Spartanie Jerka. W półfinale pechowo przegrywamy z Lesznem 11-9. W meczu o 3 miejsce przegrywamy z gospodarzami 15-12.

Warto dodać, że najlepszym strzelcem turnieju (29 bramek) okazał się nasz kapitan - Kacper Jaruzel, gratulacje!!!

Brawa dla całego zespołu za walkę i zaangażowanie!!!

To pierwszy znaczący sukces chłopców z 4F!

Dziękujemy również rodzicom za doping!!!

Kolejność koncowa: 1. MKS Poznań 2. Real Astromal Leszno 3. Tęcza Kościan 4. UKS Szczypiorniak Ostrów 5. MKS Poznań II 6. Spartanie Jerka

UKS Szczypiorniak w składzie: Kacper Jaruzel, Kuba Strankowski, Piotr Kryjom, Mikołaj Kupczyk, Dominik Wojtasik, Piotr Berka, Kuba Lisiecki, Mateusz Maciejski, Bartosz Liberski, Tomasz Nynek, Mikołaj Szymański, Miłosz Kryś, Maciej Janczura, Szymon Tomala. Trener: Maciej Staszak.

 

Opracował: M. Staszak

 

 

 


stowarzyszenie
 szkola 2 0 talenty pasja bezpieczny internet

 

DMC Firewall is a Joomla Security extension!