Dziś odbył się Turniej Klas Czwartych o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowa Wielkopolskiego. W turnieju wzięły udział drużyny ze Szkoły Podstawowej nr 7 i Szkoły Podstawowej nr 5. Po uroczystym otwarciu przez Panią Dyrektor Justynę Uciechowską drużyny ruszyły do boju. Pierwszy mecz rozpoczęły zawodniczki z Sp. nr 5 i Sp. nr 7 w którym lepsze okazały się dziewczyny z „piątki” (25:16). W następnym meczu zawodniczki „Dziewiątki” zwyciężyły z drużyną Sp. nr 7 (32:21) a w ostatnim meczu o pierwsze miejsce po bardzo zaciętej rywalizacji lepsze okazały się zawodniczki z Sp. nr 5 (23:14). Uczestniczki spotkania otrzymały medale, puchary oraz nagrody specjalne.
Najlepszą zawodniczką turnieju została: Olga Kisielewska (Sp. nr 5)
Najlepszym strzelcem: Agata Grobelna (Sp. nr 7)
Wyróżnienia za grę otrzymały: Weronika Kurczaba (Sp. nr 9) Lena Olejnik (Sp. nr 5) Aleksandra Ciba (Sp. nr 7)
Cały turniej przyniósł nam wiele emocji i cennego doświadczenia. Dziękujemy za dofinansowanie turnieju spółkom miejskim CRK.
Gratulacje dla dziewczyn !!!

Opracował: M. Krzyżanowski

 

 

 

 


stowarzyszenie
 szkola 2 0 talenty pasja bezpieczny internet

 

Our website is protected by DMC Firewall!