Już po raz kolejny nasza szkoła włączyła się w ogólnopolską akcję "Europejski Tydzień Sportu dla wszystkich". W ramach obchodów tego wydarzenia odbyły się zajęcia ruchowe, turnieje gier zespołowych oraz szereg innych, atrakcyjnych zabaw dla dzieci. Wśród zajęć dla klas I-III największą popularnością cieszyły się "Zabawy na świeżym powietrzu" gry i zabawy ruchowe, turniej w dwa ognie, a także zabawy ruchowe z muzyką i śpiewem dla dzieci. Zajęcia dla klas IV-VI to  rozgrywki gier zespołowych. Nasi uczniowie rywalizowali w piłce nożnej, piłce ręcznej, siatkówce, koszykówce, a także w turnieju dwóch ogni. Nie zabrakło biegów przełajowych oraz udziału w Teście Coopera a także biegu o Puchar Dyrektora Sp. nr 9. Sportowe zajęcia przeprowadzali wychowawcy klas I- III, nauczyciele wychowania fizycznego oraz nauczyciele świetlicy.
     Chociaż X Europejski Tydzień Sportu dla wszystkich dobiegł końca, nie oznacza to iż w naszej szkole zakończyły się zajęcia sportowe. Uczniowie i wychowawcy będą w dalszym ciągu propagowali zdrowy styl życia i aktywne spędzanie wolnego czasu.

Opracował: M. Krzyżanowski

 

 

 


stowarzyszenie
 szkola 2 0 talenty pasja bezpieczny internet

 

DMC Firewall is a Joomla Security extension!