W Szkole Podstawowej nr 11 odbył się VI Turniej Koszykówki Dziewcząt Szkolnych Młodzieżowych Ośrodków Koszykówki. W zawodach startowały uczennice z ostrowskich szkół podstawowych, biorących udział w programie "SMOK" - SP 6, SP 7, SP 9 i SP 11. Szkoły rywalizowały w trzech kategoriach wiekowych - klas IV, V i VI. Imprezę otworzyła Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 11 - Małgorzata Lubojańska oraz Prezydent Miasta - Pani Ewa Matecka.

-Najmłodsze zawodniczki z czwartej klasy wygrały dwa mecze i zajęły 2 miejsce w turnieju.

-Koszykarki z V wygrały wszystkie swoje mecze i zajęły 1 miejsce.

-Szóstoklasistki wygrały jede mecz i zajęły 3 miejsce.

Gratulacje dla dziewczyn, które dały z siebie wszystko i życzymy dalszych sukcesów.

Wszystkie drużyny otrzymały puchary, medale oraz upominki, ktore wręczały Panie Dyrektor szkół uczestniczących w zawodach, w tym Pani Dyrektor SP9 - Justyna Uciechowska, radny Alojzy Motylewski oraz Pani Kierownik Referatu Sportu Danuta Skrzypczak. Impreza została zorganizowana przez Referat Sportu Urzędu Miejskiego w Ostrowie Wielkopolskim we współpracy z koordynatorem programu SMOK Jakubem Kowalskim. Trybuny hali przy SP 11 zgromadziły liczną grupę kibiców koszykówki. Trenerami "SMOK-ów" w SP 9 są: Marcin Krzyżanowski (IV i VI klasy) i Maciej Staszak (V klasa).