Początek lipca był czasem wypoczynku, a także wielu niezapomnianych przygód dla piłkarzy ręcznych ostrowskiej dziewiątki. Zawodnicy „Szczypiorniaka” odbyli tygodniowy obóz sportowy przy Zatoce Puckiej. Była to nagroda dla zdobycie pierwszego miesjca w województwie w ramach programu „Kocham Ręczna na Orliku” organizowanego przez Ministerstwo Sportu i Turystki oraz Fundację „Orły Sportu”.

   Jak wypoczywać to tylko aktywnie i w dobrym towarzystwie! Obok szczypiornistów ostrowskiej dziwiątki udział w Campie wzięły piłkarki ręczne z Kępna oraz Chojnowa. Rezydenci Sport Hotel w Pucku każdego dnia pobytu mieli zagwarantowane wiele atrakcji. Pierwsze dwa dni przebiegły pod czujnym okiem reprezentantów Polski piłki ręcznej Arkadiusza Moryto oraz Jana Czuwary. Kadrowicze przeprowadzili z młodymi adeptami treningi ogólnorozwojowe, sprawnościowe oraz rozwijające zdolności piłkarskie. Na złapanie oddechu i chwili relaksu drużyny miały okazję zwiedzić wraz z przewodnikiem miasto Puck, Muzeum Ziemi Puckiej, czy Port Rybacki. Doskonale przygotowana baza sportowa oraz pogoda pozwoliły na rozgrywanie meczów plażowej piłki ręcznej, po których ukojenia i odpoczynku uczniowie mogli szukać w dobrach Bałtyku. Drużyny miały również do dyspozycji park linowy, a także pole do minigolfa. Wieczory mijały na specarech po molo, grach planszowych oraz zabawach. Nie zabrakło również czasu na śledzenie wydarzeń z mundialu.

   Uczestnicy obozu otrzymali pamiątkowe bluzy od sponsorów, a na zakończenie pamiątkowe dyplomy. Życzymy naszym zawodnikom kolejnych sukcesów sportowych w nowym roku szkolnym.

Opracował: M. Berkowski 

ZDJĘCIA

 


stowarzyszenie
 szkola 2 0 talenty pasja bezpieczny internet

 

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd