W dniach 21-23 września odbył się III Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej "Młodzi Szczypiorniści" w Piasecznie. W kategorii rocznika 2007 nasza drużyna w gronie 10 zespołów zajęła wysokie, czwarte miejsce, nieznacznie przegrywając mecz o 3 lokatę z Gospodarzami - Victorią Piaseczno. Najlepszym zawodnikiem zespołu wybrany został Kacper Jaruzel! W kategorii rocznika 2006 rywalizowało aż 15 zespołów. Nasi chłopcy w okrojonym składzie zajęli 8 miejsce. Nagrodę dla najlepszego zawodnika drużyny otrzymał Denis Zawidzki. Dla chłopców to pierwszy turniej w tym roku szkolnym, zebrane doświadczenie zaprocentuje w przyszłości! Każdy zawodnik dał z siebie wszystko! Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali pamiątkową koszulkę. 
 
Trenerami zespołów są: Maciej Staszak (2007) i Paweł Staszak (2006).
 
 
Opracował: M.Staszak
 
 
 

 


stowarzyszenie
 szkola 2 0 talenty pasja bezpieczny internet

 

Our website is protected by DMC Firewall!