W sobotę 17. listopada nasi piłkarze ręczni z rocznika 2007 wzięli udział w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Ręcznej o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowa Wielkopolskiego. Organizatorem zawodów był UKS Batory, działający przy Szkole Podstawowej nr 11 w Ostrowie Wielkopolskim.

Pierwszy mecz z Olimpem Grodków wygraliśmy 21-16. W drugim meczu przegraliśmy z Piotrkowianinem Piotrków Trybunalski - ostatecznym zwycięzcą turnieju. W meczu o 3 miejsce pokonaliśmy 18-13 Orzeł Opole.

Warto dodać, że najlepszym strzelcem turnieju został Kacper Jaruzel. Najlepszym zawodnikiem w drużynie został Mikołaj Kupczyk, a nagrodę dla najlepszego strzelca w drużynie otrzymał Denis Zawidzki.

Gratulacje dla chłopców za walkę i zaangażowanie, a rodzicom za kibicowanie.

Kolejność końcowa:

1. Piotrkowianin Piotrków Trybunalski

2. UKS Batory Ostrów

3. UKS Szczypiorniak Ostrów

4. Orzeł Opole

5. Olimp Grodków6. Pabiks Pabianice

Opracował: M. Staszak

 

 

 


stowarzyszenie
 szkola 2 0 talenty pasja bezpieczny internet

 

DMC Firewall is a Joomla Security extension!