Puchar jest nasz!!!

Koszykarki "Dziewiątki" mistrzyniami Miasta i Powiatu Ostrowskiego w koszykówce dziewcząt!!!

We wtorek 19. lutego w Szkole Podstawowej nr 11 odbyły się Mistrzostwa Miasta i Powiatu Ostrowskiego. Zawody były zorganizowane przez Szkolny Ostrowski Związek Sportowy. W turnieju wzięło udział pięć ostrowskich szkół podstawowych: gospodarze - SP 11, SP 1, SP 5, SP 7 oraz nasze dziewczęta. Koszykarki "Dziewiątki wygrały wszystkie swoje mecze i zdobyły puchar za pierwsze miejsce. Warto dodać, że pierwszy raz w historii ostrowskiego sportu zdobyliśmy pierwsze miejsce w mieście w koszykówce.

Wielkie gratulacje dla dziewcząt, które swoim zaangażowaniem i ambicją pokazały, że warto trenować!

Do kolejnego etapu zmagań rejonowych awansowała nasza drużyna oraz zespół ze Szkoły Podstawowej nr 1. Już dziś wiadomo, że będziemy gospodarzem etapu rejonowego, który odbędzie się w marcu.

Poniżej nasze wyniki i kolejność końcowa: SP 9 30-18 SP 1 SP 9 47-16 SP 7 SP 9 36-31 SP 11 SP 9 48-18 SP 5

1. SP 9

2. SP 1

3. SP 11

4. SP 5

5. SP 7

Drużyna w składzie: Zuzia Dudka, Julia Chojka, Maja Kalemba, Lena Kubicka, Weronika Kurczaba, Ania Kurzac, Malwina Linka, Róża Małecka, Liwia Neugebauer, Kinga Orchowska, Ola Rogala, Julia Szkudlarek, Ania Szkudłapska, Ania Talaga, Lila Wojciechowska. Trener: Maciej Staszak.

Opracował: M. Staszak

 

 

 


stowarzyszenie
 szkola 2 0 talenty pasja bezpieczny internet

 

DMC Firewall is a Joomla Security extension!