II MIEJSCE w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Ręcznej Poddębice CUP!!

W dniach 22 - 24 lutego nasi chłopcy z rocznika 2007 wzięli udział w XIX Ogólnopolskim Turnieju Piłki Ręcznej Poddębice CUP.

Trzy dni zmagań, pięć zwycięstw, mecze pełne emocji!!!

Gratulacje dla wszystkich naszych chłopców, każdy z nich dołożył swoją cegiełkę do końcowego sukcesu, jakim jest drugie miejsce na podium. Bardzo cieszy fakt, że każdy zawodnik miał okazję zagrać i zaprezentować swoje umiejętności. Drużyna otrzymała okazały puchar, dyplom, a każdy zawodnik srebrny medal!

Miło nam poinformować, że królem strzelców turnieju został Denis Zawidzki, zdobywca 32 bramek w turnieju. Warto dodać, że drugie miejsce w klasyfikacji strzelców turnieju osiągnął kapitan: Kacper Jaruzel (26), któremu przyznana została nagroda dla najlepszego zawodnika drużyny. Gratulacje!!!

Poniżej komplet wyników: Szczypiorniak 7:9 Olimp Grodków

Szczypiorniak 14:9 PMOS Chrzanów

Szczypiorniak 15:15 (2:1) MKS Brodnica

Szczypiorniak 14:5 Start Konin

Szczypiorniak 18:6 Trops Poddębice

Szczypiorniak 11:23 Orlik Świebodzin(2006r. "Poza konkursem")

Szczypiorniak 16:9 Orlik Świebodzin 2007

Kolejność końcowa: 1. Olimp Grodków 2. UKS Szczypiorniak Ostrów Wielkopolski 3. PMOS Chrzanów 4. MKS Brodnica 5. UKS Orlik Świebodzin 6. Start Konin 7. Trops Poddębice 8. UKS Orlik Świebodzin II (2006).

Drużyna w składzie: Piotr Kryjom, Kuba Strankowski, Mikołaj Kupczyk, Kacper Jaruzel, Szymon Tomala, Dominik Wojtasik, Mateusz Maciejski, Denis Zawidzki, Piotr Berka, Kuba Lisiecki, Maciej Janczura, Miłosz Kryś, Bartek Liberski. Trener: Maciej Staszak.

Opracował: M. Staszak

 

 

 


stowarzyszenie
 szkola 2 0 talenty pasja bezpieczny internet

 

Our website is protected by DMC Firewall!