Trener UKS "Szczypiorniak" nagrodzony!

We wtorek, 19 marca 2019 roku w Forum Synagoga odbyło się spotkanie Prezydenta Miasta ze sportowcami, trenerami i działaczami sportowymi, którzy osiągnęli wysokie wyniki sportowe w 2018 roku.

Nauczyciel Szkoły Podstawowej nr 9, a zarazem trener UKS "Szczypiorniak" pan Maciej Staszak odebrał nagrodę z rąk Pani Prezydent Beaty Klimek. Z kolei nagrodę dla drużyny odebrał jej kapitan - Kacper Jaruzel, uczeń klasy VF.

Warto dodać, że do tych nagród przyczynił się między innymi świetny wynik podczas Finału Ogólnopolskiego "Kocham Ręczną Na Orliku", który w dniach 18-20 czerwca 2018 odbył się w Kaliszu. W tej imprezie nasi uczniowie wraz z trenerem zajęli czwarte miejsce w Polsce! W turnieju finałowym wzięło udział 16 mistrzów z każdego województwa.

Nagrodą za wyżej wymieniony sukces był okazały puchar oraz wyjazd na Camp Sportowy do Pucka.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Opracował: M. Staszak

 

 

 


stowarzyszenie
 szkola 2 0 talenty pasja bezpieczny internet

 

DMC Firewall is a Joomla Security extension!