Koszykarki "dziewiątki" mistrzyniami rejonu w koszykówce dziewcząt!!!

We wtorek 26. marca w Szkole Podstawowej nr 9 odbyły się Mistrzostwa Rejonu Igrzysk Dzieci w koszykówce dziewcząt. W turnieju wzięło udział sześć drużyn: SP 1 Ostrów Wielkopolski, SP 8 Krotoszyn, SP 3 Kępno, SP Kraszewice, SP Kowalew oraz gospodarze - SP 9 Ostrów Wielkopolski. Koszykarki "Dziewiątki wygrały wszystkie swoje mecze i zdobyły puchar za pierwsze miejsce.

Turniej otworzyła Pani dyrektor Szkoły Podstawowej nr 9 Justyna Uciechowska, życząc wszystkim drużynom powodzenia i rywalizacji "fair-play".

Wielkie podziękowania za pomoc w organizacji turnieju Prezesowi Ostrowskiego Szkolnego Związku Sportowego Panu Jackowi Chmieleckiemu oraz sekretarzowi - Panu Zdzisławowi Machowskiemu. Koordynatorem imprezy był Pan Maciej Staszak. Wielkie gratulacje dla dziewcząt, które wykazały się ogromną ambicją i wolą walki!!! Dzięki dzisiejszemu triumfowi koszykarki "dziewiątki" awansowały do Finału Wielkopolski, w którym wystąpi 8 zespołów.

Poniżej nasze wyniki i kolejność końcowa:

SP 9 70-3 SP Kowalew

SP 9 63-14 SP Kraszewice

SP 9 66-17 SP 3 Kępno

SP 9 34-25 SP 1 Ostrów

1. SP 9 Ostrów 2. SP 1 Ostrów 3. SP 3 Kępno 4. SP Kraszewice 5. SP Kowalew 6. SP 8 Krotoszyn

Drużyna w składzie: Zuzia Dudka, Julia Chojka, Lena Kubicka, Weronika Kurczaba, Ania Kurzac, Malwina Linka, Róża Małecka, Liwia Neugebauer, Kinga Orchowska, Ola Rogala, Julia Szkudlarek, Ania Szkudłapska, Ania Talaga, Lila Wojciechowska. Trener: Maciej Staszak.

Opracował: M. Staszak

 

 

 


stowarzyszenie
 szkola 2 0 talenty pasja bezpieczny internet

 

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd