Już po raz kolejny nasza szkoła włączyła się w ogólnopolską akcję "Europejski Tydzień Sportu dla wszystkich". W ramach Tygodnia Sportu, który przypada w dniach od 26 maja do 1 czerwca odbywały się w naszej szkole konkurencje indywidualne jak i gry drużynowe, między innymi piłka nożna, piłka siatkowa, gry i zabawy na świeżym powietrzu oraz wiele innych…!

Najważniejszym celem zajęć było pokazanie  jak fajne jest uprawianie sportu, ile przynosi to radości, jak pozytywnie wpływa na sprawność, samopoczucie, jak buduje relacje z innymi członkami grupy. Ćwiczyć można praktycznie zawsze i prawie wszędzie. Nie od dziś wiadomo, zdrowe dzieci to zdrowi dorośli. Chociaż X Europejski Tydzień Sportu dla wszystkich dobiegł końca, nie oznacza to, iż w naszej szkole zakończyły się zajęcia sportowe.

Uczniowie i wychowawcy będą w dalszym ciągu propagowali zdrowy styl życia i aktywne spędzanie wolnego czasu.

Opracowała: B. Czekalska, U. Kupczyk

DMC Firewall is a Joomla Security extension!