Cztery ostrowskie szkoły stanęły do rywalizacji w piątek, 7 czerwca w Turnieju Piłki Ręcznej organizowanym na hali sportowej naszej szkoły.  Mecze były bardzo zacięte i obfitowały w wiele zagrań dowodzacych stałe podnoszenie poziomu sportowego młodych graczy.   W dwóch pierwszych spotkaniach drużyna naszej szkoły zwyciężyła wyraźnie z zespołami Szkoły Podstawowej nr 7 oraz Szkoły Uczniów Kreatywnych.  W meczu kończacym turniej zmierzyły sie niepokonane druzyny gospodarzy i Szkoły Podstawowej nr 11.  Spotkanie zakończyło się zwycięstwem drużyny gości, która ostatecznie triumfowała w całym turnieju.  

Turniej był ważnym elementem procesu szkolenia prowadzonego w ramach zajęć sportowych uczniów klasy 4 f. Dostarczył wiele cennych informacji o czynionych postępach  oraz wskazał błędy konieczne do wyeliminowania w kolejnym roku szkolenia sportowego.

Końcowa kolejność turnieju:

SZKOŁA PODSTAWOWA nr  11

SZKOŁA PODSTAWOWA nr    9

SZKOŁA PODSTAWOWA nr    7

SZKOŁA PODSTAWOWA UCZNIÓW KREATYWNYCH

Drużyna gospodarzy wystapiła w składzie: Błaszczyk Nikodem, Czubak Wojciech, Glapa Maksymilian, Klimek Jan, Kowalewski Patryk, Koteras Mateusz, Listek Maksymilian, Molski Wiktor, Nieboj Bartosz, Nowacki Igor, Pachołek Wiktor, Ruda Maksymilian, Wcześniak Jakub, Wojciechowski Piotr.        

Opiekunem zespołu jest Filip Orleański.

Opracował: F. Orleański

 

 

 

 


stowarzyszenie
 szkola 2 0 talenty pasja bezpieczny internet

 

DMC Firewall is a Joomla Security extension!