W dniach 18 - 20.11.2016 roku odbywał się w Warszawie Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej, w którym wzięli udział uczniowie klasy 6B naszej szkoły, reprezentujący barwy KPR Ostrovia.

Podopieczni Filipa Orleańskiego z wielkim zaangażowaniem walczyli, rozgrywając w ciągu trzech dni siedem meczy, z których cztery wygrali, jeden zremisowali i dwa przegrali. Zwycięzcami turnieju został zespół UKS Niedźwiadek Węgrów, który pokonał w fazie grupowej turnieju naszą drużynę.

Najlepszym strzelcem turnieju został Dawid Kalwarski zdobywając 42 bramki, a najlepszym zawodnikiem drużyny Jakub Rataj.W turnieju wystąpili także: Łukasz Biegała, Igor Bilowszczuk, Michał Duży, Wiktor Karpiński, Adam Kaźmierczak, Jan Michaś, Pietrzak Filip, Walczak Wiktor, Wołowicz Michał, Woźniak Tomasz.

opracował: F. Orleański